perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në norvegjisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): ankomme, ankomst, nærme, stunda
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në norvegjisht, ankomme në shqip
afrohem në norvegjisht