perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aftë në norvegjisht

Fjalë: aftë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): dyktig, egnet, habil, begavet, dugelig, flink, gløgg, kapabel, talent
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze aftë, aftë në norvegjisht, dyktig në shqip
aftë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

seksi i shpejt sofia bredh