perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

agoni në norvegjisht

Fjalë: agoni (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): dødskamp, kval, pina, pine, vånda
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze agoni, agony resistance, agony of defeat, agony in pink, agony aunt, agoni nedir, agoni në norvegjisht, dødskamp në shqip
agoni në norvegjisht