perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në norvegjisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): fiasko, slump, ulykke, begivenhet, episode, hendelse, het, tilfelle, uhell
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në norvegjisht, fiasko në shqip
aksident në norvegjisht