perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në norvegjisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (7): aktivitet, funksjon, gærning, handling, virksomhet, drift, virke
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në norvegjisht, aktivitet në shqip
aktivitet në norvegjisht