perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në norvegjisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): bre, gletsjer, isbre, jøkel
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze akullnajë, akullnajë në norvegjisht, bre në shqip
akullnajë në norvegjisht