perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në norvegjisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (22): flesk, side, bord, bredd, bryn, kant, kyst, marginal, rabatt, ram, rand, remsa, skråning, snipp, søm, strand, strant, egg, lei, motpart, part, sida
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze anë, anë në norvegjisht, flesk në shqip
anë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

shpejt pc kamera fshehur