perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në norvegjisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (7): antikk, antikvitet, forntida, gammel, oldtid, foregående, historisk
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në norvegjisht, antikk në shqip
antik në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

merrjap çift kişilik baza