perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ashpër në norvegjisht

Fjalë: ashpër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): hardt, vanskelig
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze ashpër, ashpër në norvegjisht, hardt në shqip
ashpër në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

motër albanisch liri rasha