perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në norvegjisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (20): agere, bestille, gjøre, handle, lage, virke, fabrikkere, fremstille, produsere, arbeide, frembringe, gjøra, jobb, skylla, verka, tilvirke, yste, avkastning, producers, skape
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze bëj, bëj në norvegjisht, agere në shqip
bëj në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

jam kurve under pressure