perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

batalion në norvegjisht

Fjalë: batalion (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): bataljon
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze batalion, battalion wars, battalion commander, battalion chief, battalion aid station, batalion zośka, batalion në norvegjisht, bataljon në shqip
batalion në norvegjisht