perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në norvegjisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): banne, dundra, forbanne, ed, edfeste, sverge
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze betohem, betohem në norvegjisht, banne në shqip
betohem në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

art trashëgimi