perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bibliotekë në norvegjisht

Fjalë: bibliotekë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): bibliotek
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze bibliotekë, bibliotekë në norvegjisht, bibliotek në shqip
bibliotekë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

duke bere seks sqep levels