perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në norvegjisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (11): konversasjon, samtale, dialog, foredrag, føredrag, forhandling, prat, samtal, snakk, tal, tale
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze bisedë, bisedë në norvegjisht, konversasjon në shqip
bisedë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

afro samurai blue dragon dokument #1