perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në norvegjisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): kjøpmann, kommersiell, merkantil, handelsreisende, kolonialhandler
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në norvegjisht, kjøpmann në shqip
biznesmen në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

fe exam dates merr pjesë