perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bjeshkë në norvegjisht

Fjalë: bjeshkë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (8): berg, fjell, hø, topp, ås, berglendt, egg, fjellkjede
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze bjeshkë, bjeshkë në norvegjisht, berg në shqip
bjeshkë në norvegjisht