perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në norvegjisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): male
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në norvegjisht, male në shqip
bluaj në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

tash dc manastir studenica