perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në norvegjisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (8): butterdeig, deg, deig, eplekake, kake, sået, terte, penger
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze brumë, brumë në norvegjisht, butterdeig në shqip
brumë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

profit margin pra handbook