perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në norvegjisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (17): bord, bredd, bryn, kant, kyst, marginal, rabatt, ram, rand, remsa, skråning, snipp, søm, strand, strant, egg, leppe
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze buzë, buzë në norvegjisht, bord në shqip
buzë në norvegjisht