perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëmtoj në norvegjisht

Fjalë: dëmtoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (23): skade, krenke, overtre, beskadige, knuse, ødelegge, slite, tilintetgjøre, utrydde, lesjon, men, mén, overlast, skada, synd, ugagn, ulempe, ramponere, herje, nedbryte, ruinere, skjemme, spolere
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze dëmtoj, dëmtoj në norvegjisht, skade në shqip
dëmtoj në norvegjisht