perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në norvegjisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): betyga, bevitne
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze dëshmoj, dëshmoj në norvegjisht, betyga në shqip
dëshmoj në norvegjisht