perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në norvegjisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): aftensmat, kveldsmat, middag, lunsj, middagsmat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze darkë, darkë në norvegjisht, aftensmat në shqip
darkë në norvegjisht