perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në norvegjisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): tromme, trommehinne
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në norvegjisht, tromme në shqip
daulle në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

shekulli print dhi te egra shaka ponk