perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derë në norvegjisht

Fjalë: derë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): der, dør, dører, karm, grind, port
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze derë, derë në norvegjisht, der në shqip
derë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

bimë mjekësore flashget