perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në norvegjisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (18): kammer, rom, stue, værelse, dobbeltværelse, fred, hybel, leilighet, plass, stuers, fredelig, fredlig, godmodig, stilla, lokal, lokale, hall, sal
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze dhomë, dhomë në norvegjisht, kammer në shqip
dhomë në norvegjisht