perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në norvegjisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): vold, voldtekt, kraft, makt, overmakt, tvang
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze dhunë, dhunë në norvegjisht, vold në shqip
dhunë në norvegjisht