perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në norvegjisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (21): donasjon, evne, foræring, gave, gode, presang, present, skjenk, aktuell, inneværende, nærværende, nåværende, presens, tilstede, tilstedeværende, gåra, nåtid, nu, erindring, minnesmerke, suvenir
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze dhuratë, dhuratë në norvegjisht, donasjon në shqip
dhuratë në norvegjisht