perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

djall në norvegjisht

Fjalë: djall (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): demon, djevel, fanden, fan, satan
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze djall, djall songs mp3, djall song, djall site, djall old songs, djall mythology, djall në norvegjisht, demon në shqip
djall në norvegjisht