perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dobësoj në norvegjisht

Fjalë: dobësoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): avmatta
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze dobësoj, dobësoj në norvegjisht, avmatta në shqip
dobësoj në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

tufan rugs paguaj online