perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në norvegjisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): då, dådyr, hind
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze drenushë, drenushë në norvegjisht, då në shqip
drenushë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

lidh pc me tv botë meaning