perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në norvegjisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): skog, tømmer, trevirke, træ, tre, ved, virke, felle, nåletre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në norvegjisht, skog në shqip
dru në norvegjisht