perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në norvegjisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): tobakk
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në norvegjisht, tobakk në shqip
duhan në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

kajal agarwal in bikini