perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në norvegjisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): dem, og, samt, æven, likeledes, likeså, likså, også, tillike
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në norvegjisht, dem në shqip
edhe në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

madh island map sumamed