perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekonomi në norvegjisht

Fjalë: ekonomi (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): økonomi, sparing, næringsliv, næring
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze ekonomi, ekonomia e tiranes, ekonomia e shqiperise, ekonomia 12, ekonomi turizmi, ekonomi shendeti, ekonomi në norvegjisht, økonomi në shqip
ekonomi në norvegjisht