perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në norvegjisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (16): eksponering, utstilling, førevisning, oppvisning, skue, visning, forestilling, fremstilling, gjengivelse, representasjon, show, skuespill, teaterforestilling, foredrag, førelæsning, utstillingsvindu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze ekspozitë, ekspozitë në norvegjisht, eksponering në shqip
ekspozitë në norvegjisht