perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

elefant në norvegjisht

Fjalë: elefant (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): elefant
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze elefant, elephant wiki, elephant toothpaste, elephant tattoo meaning, elephant man, elephant games, elefant në norvegjisht, elefant në shqip
elefant në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

gallup mbaj sukro pluhur per pjekurina