perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në norvegjisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (10): aroma, duft, odør, blast, blåst, fis, vind, eim, lukt, teft
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze erë, erë në norvegjisht, aroma në shqip
erë në norvegjisht