perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në norvegjisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): etikett, merkelapp
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze etiketë, etiketë në norvegjisht, etikett në shqip
etiketë në norvegjisht