perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në norvegjisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (8): bor, forbryter, kriminell, forfatter, gjerningsmann, opphavsmann, lovovertreder, skyldner
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në norvegjisht, bor në shqip
fajtor në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

ha dong hoon pi kappa phi baba li