perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në norvegjisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (8): få, vinne, oppnå, tjene, fortjene, erobre, hinna, spara
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze fitoj, fitoj në norvegjisht, få në shqip
fitoj në norvegjisht