perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flak në norvegjisht

Fjalë: flak (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): kast, kaste, slenge, slynga, slynge
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze flak, flax seeds, flakboy, flak tower, flak photo, flak meaning, flak në norvegjisht, kast në shqip
flak në norvegjisht