perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flamur në norvegjisht

Fjalë: flamur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): flagg, fana, fane, baner
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze flamur, flamur pisli film, flamur pisli, flamur picli, flamur noka, flamur laze, flamur në norvegjisht, flagg në shqip
flamur në norvegjisht