perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortë në norvegjisht

Fjalë: fortë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (22): fast, fyldig, hard, heftig, kraftig, massiv, mektig, robust, solid, stabil, stadig, sterk, veldig, bastant, handlekraftig, iherdig, intens, intensiv, stø, stork, sunn, voldsom
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze fortë, fortë në norvegjisht, fast në shqip
fortë në norvegjisht