perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në norvegjisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): festning, borg, citadell
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze fortesë, fortesë në norvegjisht, festning në shqip
fortesë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba mrekullia e 8