perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frikë në norvegjisht

Fjalë: frikë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (18): fasa, frukta, frykt, frykte, angst, bevara, otte, redsel, sky, engstelse, frukten, skrekk, forskrekkelse, fugleskremsel, gru, skremsel, lampefeber, alarm
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze frikë, frikë në norvegjisht, fasa në shqip
frikë në norvegjisht