perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në norvegjisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): dunk, fat, kagge, tønne, kar, tunna
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze fuçi, fuçi në norvegjisht, dunk në shqip
fuçi në norvegjisht