perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në norvegjisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (7): storm, stormkast, tordenvær, uvær, anfall, angrep, overfall
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze furtunë, furtunë në norvegjisht, storm në shqip
furtunë në norvegjisht