perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fytyrë në norvegjisht

Fjalë: fytyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (15): ansikt, kysse, munn, fjes, framsida, panna, panne, overfor, åsyn, side, bog, foran, forside, front, syn
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze fytyrë, fytyrë në norvegjisht, ansikt në shqip
fytyrë në norvegjisht