perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në norvegjisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): hagesaks, saks
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gërshërë, gërshërë në norvegjisht, hagesaks në shqip
gërshërë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

dedh ishqiya mp3 airport skopje