perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në norvegjisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (13): avvikelse, blunder, bommert, fadese, feil, mangel, misgrep, misstag, mistak, skyld, tabbe, villfarelse, fell
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në norvegjisht, avvikelse në shqip
gabim në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

grup interesi epik the dawn